Pobierz najnowszą wersję CafeSuite! Wersja 3.70.1

 Rozlicznie PIT 2013 Online

 
 
   

Zamówienie - pomoc techniczna i uaktualnienia

Korzystając z tego formularza mogą Państwo zamówić przedłużenie licencji CafeSuite na następny rok. Dzięki temu możliwy będzie dostęp do pomocy technicznej oraz uaktualnień pakietu. Dotyczy to tylko pełnej licencji CafeSuite, aby przedłużyć licencję tymczasową należy ją ponownie wykupić.

Produkt  Cena

-10%
Cena netto
Cena brutto

 Zamawiający:

Uwaga: Należy uzupełnić wszystkie pola zaznaczone pogrubioną czcionką.
Imię:
Nazwisko:
Uwaga: Przy zamówieniu w imieniu firmy, należy także podać swoje imię i nazwisko do celów kontaktowych.
Firma:
Email:
Telefon:
Telefon komórkowy:
Faks:
NIP:
Identyfikator klienta:
Adres do faktury:
Ulica i nr domu:
Kod pocztowy:   
Miejscowość:
Adres wysyłki:
Proszę wypełnić te rubryki tylko jeśli faktura ma zostać wysłana na inny adres.
Adresat:
Ulica i nr domu:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Deklaracja

Wysyłając to zamówienie, zobowiązują się Państwo do wpłacenia całość należności za licencję najpóźniej w terminie wskazanym na rachunku. Nie wpłacenie należności w tym terminie spowoduje unieważnienie umowy licencyjnej. Używanie oprogramowania bez uiszczenia opłat licencyjnych stanowi przestępstwo. Umowa licencyjna zostaje zawarta z chwilą złożenia zamówienia.

Potwierdzenie złożenia zamówienia zostanie dostarczone pocztą elektroniczną w ciągu najbliższych 24 godzin.

Naciskając ten przycisk oświadczam, że zapoznałem się z warunkami realizacji zamówienia i akceptuję je bez zastrzeżeń. Podane dane są prawdziwe i udostępniam je dobrowolnie do celu realizacji zamówienia i dalszych kontaktów, mogących z tego wyniknąć.

Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2002 roku o ochronie praw konsumentów z towaru zakupionego w naszym sklepie można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty realizacji zamówienia. Gwarantujemy zwrot wartości produktu. Pieniądze zwracamy przelewem lub przekazem pocztowym. Koszt dostawy i odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych. Dane osobowe zebrane przy pomocy formularza posłużą tylko do realizacji zamówienia i nie będą wykorzystywane w celach marketingowych. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy realizowania zamówień, jeżeli w formularzu nie podano numeru telefonu oraz adresu e-mail.

 

 

 

Ostatnia aktualizacja: 23-03-2016

© 2000-2024 SOFCIK