Pobierz najnowszą wersję CafeSuite! Wersja 3.70.1

 Rozlicznie PIT 2013 Online

 
 
   

Moduły CafeSuite

Modularna budowa CafeSuite pozwala na bardzo łatwe rozszerzanie funkcjonalności pakietu. Dzięki temu płacisz jedynie za funkcje które są Ci rzeczywiście potrzebne! Aby zamówić wybrany moduł, przejdź do strony zamówienia

Moduł błyskawicznego przywracania systemu (CafeSuite Instant Recovery Module)

Moduł jest programową wersją bardzo popularnych kart zabezpieczających RecoveryCard PCI . Moduł zapewnia ciągłą i bezawaryjną pracę komputerów, zabezpiecza przed wirusami oraz eliminuje konieczność okresowego przeinstalowywania systemu operacyjnego. Wystarczy wybrać, które partycje dyskowe mają być chronione - natychmiastowo przywracane do oryginalnego stanu po każdym restarcie lub na życzenie użytkownika. Moduł zabezpiecza komputer jeszcze przed załadowaniem systemu operacyjnego. Dostęp do konfiguracji jest chroniony hasłem - należy wcisnąć klawisz Home po sprawdzeniu pamięci, a przed rozpoczęciem ładowania się Windows. Możliwa jest także kontrola przywracania bezpośrednio z programu CafeStation. Moduł dostępny jest jako oddzielne oprogramowanie do pobrania w dziale Download - wersja próbna działa przez 31 dni. Oprogramowanie działa pod systemami Windows 2000/XP/Vista/7 (32-bit i 64-bit).


Moduł obsługi sklepu

Moduł umożliwia prowadzenie sprzedaży towarów i usług oraz prostą ewidencję stanów magazynowych. Moduł współpracuje z drukarką fiskalną i czytnikiem kodów kreskowych. Moduł jest wliczony w cenę programu!


Moduł restrykcji systemowych

Moduł restrykcji systemowych pozwala na wyłączenie wybranych funkcji systemu windows (np. panelu sterowania, polecenia uruchom, trybu MS-DOS, CTRL-ALT-DEL i wielu innych) w celu zabezpieczenia komputerów przed użytkownikami. Umożliwia też ukrycie określonych napędów, a nawet zapobiega ich sformatowaniu.Moduł jest wliczony w cenę programu!


Moduł ochrony systemu

Moduł ochrony systemu jest potężnym narzędziem, które po odpowiedniej konfiguracji pozwala zabezpieczyć stanowiska przed instalowaniem programów ściągniętych z internetu, usuwaniem plików (np. systemowych) oraz dostępem do określonych katalogów. Dzięki temu dysk twardy nie jest zaśmiecany, znika konieczność częstego formatowania i przeinstalowywania systemu. Moduł pozwala wprowadzić różne restrykcje w zależności od wybranej taryfy - np. ograniczyć dostęp do internetu w przypadku taryfy dla gier i vice versa. Oczywiście w trybie administracyjnym wszystkie restrykcje są natychmiast wyłączane. UWAGA: moduł przeznaczony jest dla zaawansowanych użytkowników, gdyż przy nieprawidłowej konfiguracji może powodować problemy! Moduł jest wliczony w cenę programu!


Moduł obsługi urządzeń zewnętrznych

W skład tego modułu wchodzą moduły drukarki fiskalnej oraz czytnika kodów kreskowych, kart magnetycznych i chipowych.

 • Moduł drukarki fiskalnej

  Moduł umożliwia automatyczne lub potwierdzane drukowanie paragonów na drukarce fiskalnej. Obecnie wspierane są drukarki Elzab Omega II i Posnet Thermal. Ewidencja fiskalna jest wymagana po przekroczeniu w roku podatkowym określonego obrotu.

 • Moduł czytnika kodów kreskowych

  Moduł pozwala wykorzystywać karty z kodami kreskowymi do identyfikacji klientów (klient powinien otrzymać kartę do swojego konta). Logowanie użytkowników odbywa się za pomocą odpowiedniego czytnika podłączonego do głównego stanowiska. Program współpracuje z czytnikami klawiaturowymi (lub oferującymi opcję emulacji klawiatury). Czytnik należy nabyć we własnym zakresie. Skanera kodów można też używać, aby szybciej sprzedawać towary po wprowadzeniu ich identyfikatorów. Niebawem będzie też możliwość samodzielnego logowania się klientów za pomocą czytników podłączonych do poszczególnych stanowisk.

 • Moduł czytnika kart magnetycznych

  Moduł pozwala wykorzystywać karty magnetyczne (np. bankowe) do identyfikacji klientów. Logowanie użytkowników odbywa się za pomocą odpowiedniego czytnika podłączonego do głównego stanowiska lub komputerów udostępnionych klientom. Program współpracuje z czytnikami podłączanymi do portu szeregowego RS-232 (np. firmy MAGTEK). Czytnik należy nabyć we własnym zakresie.

 • Moduł czytnika kart chipowych

  Moduł działa analogicznie do modułu czytnika kart magnetycznych, umożliwia wykorzystanie czytnika kart chipowych. Oprogramowanie współpracuje ze sprzętem spełniającym standardy PC/SC, na przykład firmy Towitoko.

 •  

 

 

Ostatnia aktualizacja: 23-03-2016

© 2000-2023 SOFCIK